Katowice

Uzasadnij, dlaczego tego lekarza wet. polecasz.
sigman

Katowice

Postautor: sigman » pn lis 25, 2013 11:24 pm

lek.wet. spec. chirurg Michał Czingon
http://www.weterynarz-katowice.com/
Katowice Ceglana 67d
tel. 32 308 89 99
pon-pt 10-12 i 15-19
sob 10-13

Atrili zdiagnozował nowotwór nerki w ciągu kilku dni. Dotychczas była leczona na przewlekłą chorobę nerek. Żaden z poprzednio leczących i konsultujących Atrilę lekarzy weterynarii nie rozpoznał guza, mimo licznych badań biochemicznych, trzykrotnie powtarzanych RTG i USG w ciągu ostatnich dziesięciu miesięcy. Atrilę woziłam do najlepszych rekomendowanych lecznic na Śląsku. Guz w chwili zabiegu miał wielkość prawie 7 cm.
Operował moje dwie kotki. Stosuje tylko narkozę wziewną i TIVA.
W lecznicy jest sterylnie.

Kwaska0

Re: Katowice

Postautor: Kwaska0 » śr kwie 04, 2018 8:31 pm

Pan Doktor przyjmuje już w Zabrzu w swojej lecznicy. Bardzo ciepły i wyrozumiały. Jest bardzo, bardzo dobrym zabiegowej. Poskładał mi kotkę, która wypadła z 3 piętra. Pomimo drucików stabilizujących nie ma problemów ze skakaniem i bieganiem. Dodatkowo opieka pooperacyjna na najwyższym poziomie.

mpotucha

Re: Katowice

Postautor: mpotucha » śr sty 02, 2019 9:34 pm

Choć w polecanym gabinecie byłam 2 razy, a mój kot raz, z czystym sumieniem polecam Panią Katarzynę Wojtyczko z http://bonifacyipankracy.pl w Katowicach
trafiłam trochę przypadkiem skonsultować wyniki mojego cukrzyka, którego miałam rozpocząć leczyć insuliną - jak tylko usłyszałam o Lantusie i małej dawce serce urosło i zaufanie sie pojawiło (w przeciwienstwie, niestety, do moich weterynarzy w Pradze)
Kisiel, który dotychczas u weterynarzy (od wrzesnia) nie dawał się obejrzeć, otworzyć klatki, musieliśmy uzywac sedacji zeby kota zbadać, dzisiaj został okiełznany. I choć trochę posyczał i pofukał, został 'obejrzany', zbadany, a po powrocie do domu pierwszy raz nie schował się pod łóżko O:-)
za takie podejście do zwierzęcia (do opiekuna też), konkretne informacje, odbudowanie nadziei wcale nie mówiąc, że na pewno uda się chorobę okiełznać, polecam

Wróć do „Weci polecani”