Karmniki automatyczne dla kota

Karmy komercyjne, BARF
Awatar użytkownika
margita
Posty: 1242
Rejestracja: sob lis 04, 2017 9:03 pm

Re: Karmniki automatyczne dla kota

Post autor: margita » pn mar 19, 2018 11:05 am

Fajny ten automat.
Ale niestety tylko na suchą karmę :)
Szkoda, że nie ma czegoś podobnego do karmy mokrej ... i to z chłodzeniem dodatkowo :D

Awatar użytkownika
ten od maryski
Posty: 15
Rejestracja: pt wrz 29, 2017 2:16 am
Lokalizacja: Wuppertal/niemcy

Re: Karmniki automatyczne dla kota

Post autor: ten od maryski » pn mar 19, 2018 11:19 am

Mysle, ze doczekamy sie i takich : ))) troche nie na temat ale tak nie do konca : ))) ostatnio bylem w klinice weterynaryjnej (dzieki bogu tylko w celu zakupienia insuliny) i malo sie nie przewrocilem z wrazenia : ))) takiego ladnego szpitala dla ludzi jeszcze w niemczech nie widzialem ; ) wyczuli nas : )) "0ni" mam na mysli producentow i obsluge medyczna : ))) zrobimy wszystko dla naszych pupili : )) jak bedzie nas stac to i automat dla karmy mokrej z lodowka kupimy : ))) tylko co mi po zlotej nakluwaczce do pobierania krwi, jezeli ja normalna marysce krwi nie moge jeszcze pobrac ; )
mysle, ze moja milosc do maryski przeszkadza mi w jej leczeniu : (((

Awatar użytkownika
margita
Posty: 1242
Rejestracja: sob lis 04, 2017 9:03 pm

Re: Karmniki automatyczne dla kota

Post autor: margita » pn mar 19, 2018 11:37 am

Dasz radę :D
Ja też myślałam, że nie dam rady. A teraz nawet jak się wierci to daję radę
:-bd
same rady wyszły :))

Awatar użytkownika
juskra
Posty: 57
Rejestracja: wt kwie 10, 2018 5:28 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Karmniki automatyczne dla kota

Post autor: juskra » ndz kwie 22, 2018 3:06 pm

słuchajcie potrzebuję pomocy w rozkminieniu jak działa karmnik automatyczny TRIXIE TX6- nie mogę się połapać z kolejnością otwierania sie komór- próbuję i próbuję a on nie chce współpracowac :lol: jeśli mam zaprogramowane 3 posiłki po 1 box to otwierają się po kolei czy co drugi? oraz który jest pierwszy??? szaleństwo z tym sprzętem- chciałam kotu i sobie życie ułatwić a tu klops :crazy:

Awatar użytkownika
margita
Posty: 1242
Rejestracja: sob lis 04, 2017 9:03 pm

Re: Karmniki automatyczne dla kota

Post autor: margita » ndz kwie 22, 2018 4:37 pm

Ja niestety nie pomogę ... mam TX4 ...
u nas jest tak ...
mam cztery komory i zegar do nastawienia.
Jeśli chcę aby komory otwierały się od "jedynki" to nastawiam na numerku 1 - pożądaną godzinę. Potem tak samo dwójka, trójka i czwórka. Godziny oczywiście po kolei i rosnąco.
Jeśli miseczki są akurat inaczej ułożone to wtedy naciskam guziczek "start now" i wtedy miski tak się obracają, że ustawia się miseczka nr 1 do otwarcia w najbliższym czasie zgodnie z ustawieniem.
No i o ustawionej godzinie miseczka nr 1 się otwiera. A potem odpowiednio następne ...
Nie wiem czy w TX6 jest podobnie ... ale popróbuj w ten sposób ...

Awatar użytkownika
juskra
Posty: 57
Rejestracja: wt kwie 10, 2018 5:28 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Karmniki automatyczne dla kota

Post autor: juskra » ndz kwie 22, 2018 5:41 pm

no niestety jest inaczej- nie ma ustawień do nr komory tylko na posiłki- śniadanie obiad i kolacja, a że każdy posiłek może obejmować jedną , dwie lub trzy miski to cała układanka jest skomplikowana. czekam dalej- może ktoś ma TX^6 i jest mądrzejszy ode mnie :D

IWG
Posty: 280
Rejestracja: sob sty 07, 2017 9:27 am

Re: Karmniki automatyczne dla kota

Post autor: IWG » śr maja 16, 2018 7:09 pm

juskra pisze:słuchajcie potrzebuję pomocy w rozkminieniu jak działa karmnik automatyczny TRIXIE TX6- nie mogę się połapać z kolejnością otwierania sie komór- próbuję i próbuję a on nie chce współpracowac :lol: jeśli mam zaprogramowane 3 posiłki po 1 box to otwierają się po kolei czy co drugi? oraz który jest pierwszy??? szaleństwo z tym sprzętem- chciałam kotu i sobie życie ułatwić a tu klops :crazy:
otwierają się po kolei

Awatar użytkownika
juskra
Posty: 57
Rejestracja: wt kwie 10, 2018 5:28 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Karmniki automatyczne dla kota

Post autor: juskra » śr maja 16, 2018 7:43 pm

Dziękuję Ci za odpowiedź, już z doświadczenia sie zorientowałam o ci chodzi ;) radzimy sobie chociaż kot mniej zadowolony bo musi zanurkować trochę żeby się dostać do jedzenia!

IWG
Posty: 280
Rejestracja: sob sty 07, 2017 9:27 am

Re: Karmniki automatyczne dla kota

Post autor: IWG » sob lip 14, 2018 2:26 pm

Czy ktoś miał taki problem z tx6 ze sie rozprogramował ze kręci sie w kółko bez przerwy? Moja cholera się zepsuła, nie pomaga wyjęcie baterii. Po włączeniu jest tp samo. Nie mogę odesłać na gwarancję bo zostanę bez karmnika i kot dostanie tylko na wpre.... Oszaleje...

stankius
Posty: 14
Rejestracja: pt cze 15, 2018 6:07 pm

Re: Karmniki automatyczne dla kota

Post autor: stankius » pn sie 06, 2018 9:34 am

Hej,
zamierzam się zaopatrzyć ale wyczytałem, że niby tx6 nadaje się do karmy mokrej ale ktoś pisał wśród opinii w sklepie internetowym, że nie ma wkładu chłodzącego, prawda to? Natomiast wydaję się ze zdjęcia że ma trochę lepsze zabezpieczenie od góry niż tx4.
A miał ktoś doświadczenia z Cat Mate 500?

ODPOWIEDZ